Działalność szkółkarską rozpoczęliśmy w naszym gospodarstwie w 1986 roku. Rozpoczęta została wówczas produkcja wyłącznie drzewek owocowych dla sadownictwa. Wpis do rejestru producentów roślin Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa był wynikiem ciężkiej pracy oraz staranności i rzetelności przy prowadzeniu szkółki.

Produkcja owocówki na początku lat ’90 skierowana była głównie dla sadowników i systematycznie zwiększała się. Podjęta została również decyzja o produkcji krzewów róż na szeroką skalę.

Obecnie ściśle współpracujemy nie tylko z sadownikami i architektami krajobrazu miejskiego, ale również Centra Ogrodnicze stały się ważnym partnerem biznesowym. Naszymi priorytetami są przede wszystkim wysoka jakość oferowanego materiału szkółkarskiego, szeroki asortyment rodzajowy i odmianowy oraz co bardzo ważne – dostępność materiału przez cały okres wegetacyjny. Nasz materiał spełnia wysokie oczekiwania obecnych klientów. Dzięki produkcji drzewek i krzewów owocowych w pojemnikach pozbyliśmy się problemu nieprzyjmowania się roślin. Nasze gospodarstwo wyposażone jest w nowoczesny sprzęt rolniczy i ogrodniczy, oraz niezbędną w produkcji szkółkarskiej nowoczesną komorę chłodniczą utrzymującą optymalne warunki klimatyczne.

 

Z myślą o klientach na każdej roślinie umieszczamy etykietę z podstawowymi, a zarazem niezbędnymi informacjami wymaganymi przez PIORiN.

 

//szkolka-pers.pl/wp-content/uploads/2023/04/petelkowa.png

Na etykiecie zawarta jest także krótka charakterystyka, która ułatwia sprzedaż detaliczną. Dodatkowo zawieszamy kolorową etykietę pokazującą realny wygląd owoców lub kwiatów.

 

Do wszystkich roślin dołączane są paszporty zdrowotności roślin wydawane na podstawie corocznej kontroli fitosanitarnej.

Dzięki tym wszystkim działaniom, nasza szkółka pragnie wyciągnąć rękę w kierunku klienta zapewniając jak najlepszą współpracę.

 

Od kilku lat z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami spotykamy się na targach MTP Gardenia. Dzięki temu możemy utrwalić więzi z naszymi obecnymi klientami oraz chwilę porozmawiać przy kawie w czasie kiedy nie ma nawału pracy….

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów detalicznych, uruchomiliśmy nowySerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

https://szkolka-pers.pl/wp-content/uploads/2023/04/kolorowa_small-500x759.png